Hakkımızda

Gozone Media, müşteri memnuniyetine odaklı, yaratıcı çözümler üreten bir ekiptir. Sizi anlamak ve işbirliği yapmak için buradayız. İş ortağınız olarak, sizinle birlikte başarıya koşmak için heyecanlıyız!

#GozoneMedia #Hakkımızda #DijitalAjans

Hakkımızda

GOZONE Media, "Brandcom" ailesinin 3. medya ajansı olup, dinamik ve geleceğin trendlerini yakından takip eden yapısıyla, hizmet verdiği markalara ROI bazlı hizmet sunmaktadır

Offline planlama konusunda başarısı ispatlı çalışmalarını, sektörde az rastlanır bir hizmetle birleştirip, full funnel dijital medya hizmeti ile markalarına online-offline hizmetlerin birbirine olan etkisi ve faydasını yaşatan, etkili ve efektif bir hizmet sunmaktadır.

Markalara özel hedefleme ve segmentasyon yetenekleri ile markanızı doğru kitleye ulaştırır, offline medya araçlarını en doğru modellerle planlayıp, bütçenizi etkili şekilde yönetip,dijital reklam kampanyalarıyla satışlarınızı katlayıp, görünürlüğünüzü maksimuma çıkartır.

GOZONE Media'nın kurucularından biri olarak gururla söylüyorum ki, şirketimiz dijital medya ve offline planlama alanında öncü bir rol oynuyor. Hedef kitleye özel stratejiler, performans kampanyaları ve Google Partneri olarak sunduğumuz avantajlarla markaların dijital dünyada güçlenmesine liderlik ediyoruz. Ayrıca, offline marketing stratejileriyle de markaların geniş bir kitleye etkili bir şekilde ulaşmasına katkı sağlıyoruz. Her gün büyüyen genç ve yetenekli ekibimizle, müşteri odaklı yaklaşımımız ve güncel çözümlerimizle markaların dijital ve offline başarılarına katkı sağlıyoruz.

Canan Sanalan

Ajans Başkanı

Veri analitiği ve sürekli optimizasyon pratiğiyle kampanyalarınızı hedeflere uygun, etkili bir şekilde iyileştirir, özelleştirilmiş dijital medya stratejileri geliştirir.

Ayrıca, yaratıcı ve dikkat çekici içeriklerle markanızın dijital dünyada öne çıkmasını sağlayıp, bilinirlik ve satış kampanyalarında kazançlı sonuçlar elde etmenizi sağlar. GoZone Media, markanızın dijital başarısı için en güncel ölçüm ve planlama araçlarını kullanır ve etkili çözümleri artırmak üzere sürekli insan ve teknoloji yatırımı yaparak sektörde güvenilir ve talep görür bir konuma sahiptir.